Saç Ekimi Fiyatları


Saç ekimi fiyatları ne kadar?
Saç ekimi fiyatlarını etkileyen unsurlar nelerdir?
Saç ektirmek ne kadara mal olur?Birçok sektörde olduğu gibi saç ekimi ve saç tedavileri alanında da fiyatları belirleyen belirli faktörler vardır.  Hastanın ihtiyaç duyduğu greft sayısı, ekim yöntemi(FUE,DHI,Sapphire), kullanılan malzemeler, hastane durumu, doktor ve saç ekimi operasyonu sonrasında verilen hizmetler bu alanda fiyat farklılığını beraberinde getirmektedir.
Örneğin; İstanbul’da saç ektirmek isteyen biri görüştüğü her bir saç ekim merkezinden farklı fiyat alabilmektedir. Saç ekimini etkileyen unsurların sebep olduğu fiyat farklılığı ister istemez hastanın kafasını karıştırır. ‘Acaba pahalı saç ekim merkezleri mi daha iyidir, yoksa ucuza saç ektirsem yine de saçlarım çıkar mı?’ sorusunu kendisine sormaktadır. Bu karar aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta şudur ki; Saç ekimi operasyonunu yapacak ekip ve doktorun bu alandaki tecrübesidir.Aslında saç ekimi fiyatlarını asıl etkilen unsur saç ekimini yapacak uzmanların deneyimi, tecrübesi ve bilgi birikimi olmalıdır.Tabi ki diğer unsurlar kötü veya yetersiz olmamalıdır.Ancak kötü bir saç ekimi ekibine iyi şartlar sağlansa da başarılı bir sonuç alma olasılığı yine de düşüktür.Eş zamanlı olarak ekilen köklerin doğallık ve canlılık kazanması adına doğru açı ve yönlere sahip olması gerekir. Operasyonun en önemli uzmanlık gerektiren noktalarından biridir.Bu unsurlar ile birlikte ekimi gerçekleşek greft sayısı yani saç köklerini tutan canlı doku sayısı önemlidir.Bazı kişilerin açıklıkları çok daha geniş ve çok daha fazla greftte ihtiyacı olabilir.Kimisine ise çok daha az açıklığa sahip olup daha az greft yeterli olacaktır.Bazı klinikler greft sayısı ile fiyatlandırma yapmaktadır.Türkiye'de ortalama olarak fiyatlar greft başına 1 Türk lirası ile 5 Türk lirası arasında olarak değişmektedir.
Biz Plushairclinic olarak 19 yıllık tecrübeye sahip saç ekimi uzmanlarımız ve doktorumuz ile birlikte maximum greft çalışarak hastalarımızın memnuniyetini sağlıyoruz.


Bunlarla birlikte saç ekimi fiyatlarımızı bütün bu hizmetlerimizi sığdırarak sizlere en geniş kapsamda ve en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

-Saç ekimi tek seansta maximum greft
-Saç ekimi operasyonu sonrası kullanılan tüm özel bakım malzemeler(şampuan,krem,losyon)
-Saç ekimi sonrası ilaçlar
-Mezoterapi ve PRP tedavisi